Jak jsem kápla na Renatu, aneb chvála fejsbůku

Tuším, že to bylo začátkem března…Seděla jsem u noťásku a „sjížděla“ nové fb příspěvky.  Několika dala like a jela dál…Až jsem narazila na článek Renaty Králové. Už nevím, jestli se týkal marketingu, kosmetiky či něčeho úplně jiného…Co si však pamatuju naprosto přesně je, že při jeho čtení zablikala moje vnitřní navigace…  Najednou jsem měla pocit, že Renata je přesně tím člověkem, na kterého už nějakou dobu čekám…

Prohlídla jsem si její web  a teď už s jistotou věděla, že moje intuice opět zafungovala zcela spolehlivě …Okamžitě,     bez jakéhokoliv dalšího rozmýšlení jsem Renatě  poslala žádost a přátelství. Bylo to večer, zrovna jsem si napouštěla vanu, když mobil hlásil přijatou zprávu…Renata! Vyměnily jsme si několik dalších zpráv a mě bylo jasné, že po čtyřech letech přemýšlení o tom, že si nechám udělat web, mám konečně toho správného člověka a ten web prostě chci ☺

Ještě chvíli jsme si s Renatou nevinně dopisovaly ☺ Pak se vrátila z Thajska, zavolaly jsme si  a můj záměr  začal mít konkrétnější podobu  Původně jsem si přála jen docela jednoduché informativní stránky, protože to přece úplně stačí !

Jenže, to neznáte Renatu! ☺ Ne jen, že je rozený ekonom, ona i velmi dobře „vidí“  do lidí…má dar vycítit, kde jsou vaše rezervy, i to, že jste třeba tak trošku pohodlní a máte navíc … a tak vás svým velice milým, leč pevným přístupem přivedete k tomu, že s radostí, naprostou samozřejmostí  a stoprocentním nasazením vystoupíte ze svojí komfortní zóny  a začnete „makat“. Zkrátka a dobře – objednala jsem si „paní na web“ a vesmír mi přidělil kouče :)

Všechny příspěvky, které vyvěšuji na svůj fejsbůk i články, které najdete na  webu, tak ty jsem původně vůbec nechtěla psát…Ale Renata mi dala za úkol, vystrčit růžky! :)

Tak tedy vystrkuji a Renato, moc děkuji!                                                                                        

Mohlo by vás zajímat