manželé z Litomyšle

Moc děkuji paní Radce za úžasné masáže! Málo komu se umím svěřit do péče a na přemluvení a

naléhání mého manžela a jeho dobrého pocitu a ulevení od bolestí, jsem přistoupila na masáž.

Hned od začátku jsem se cítila ve společnosti paní Radky uvolněně a pozitivně a po masáži  a

všech dalších, jak znovuzrozená! Jedině čeho lituji je,že jsem se nedala od manžela přesvědčit

dřív!

Doporučuji všem, kdo jsou jako já nedůvěřiví a váhaví střelci!

 

Markéta

Myslim, ze k teto uzasne maserce bych potrebovala spoustu radku, abych vse vyjadrila. Vite, Radunka je skvela bytost.. ktera se na kazdeho z Vas naladi individualne. Jeji dotek neni obycejny, je bozsky lecivy. Slova, ktere Vam povi ve Vas budou dlouho pracovat a hrat. Dekuji za jeji poznani.

Marcela

Paní Málkové bych moc chtěla poděkovat za to, že mi ukázala, že i chyby nás mohou posouvat dále a nemá cenu se trestat za něco, co už nezměníme. Její konstelace mi pomohly více vnímat samu sebe, svoji osobnost a především svoji ženskost. Jsem ji vděčná za její laskavý přístup a citlivou práci s emočními ranami, po setkání s paní Málkovou jsem se vždy cítila silnější a vyrovnanější. Nikdy mi neříkala, co mám nebo nemám dělat, ale vždy mě vedla cestou mého vlastního úsudku a poznání, co je pro mě důležité. Tímto jí chci moc poděkovat.

 

Kamil

Masáže navštěvuji několik let, profesionální přístup, ale trochu jiný, né tak průmyslový. Příjemné prostředí, u mě maximální spokojenost.

Eva

Masáž probíhala ve velmi příjemném domácím prostředí za profesionálního přístupu masérky. Byla moc příjemná a vnímavá ke klientovi. Šla jsem na masáž s bolavými zády a po skončení byl znát výsledek. Záda byla o dost lepší.