manželé z Litomyšle

Moc děkuji paní Radce za úžasné masáže! Málo komu se umím svěřit do péče a na přemluvení a

naléhání mého manžela a jeho dobrého pocitu a ulevení od bolestí, jsem přistoupila na masáž.

Hned od začátku jsem se cítila ve společnosti paní Radky uvolněně a pozitivně a po masáži  a

všech dalších, jak znovuzrozená! Jedině čeho lituji je,že jsem se nedala od manžela přesvědčit

dřív!

Doporučuji všem, kdo jsou jako já nedůvěřiví a váhaví střelci!

 

Po dlouhém přemýšlení jsem se jednou vypravila na konstelaci ,vyrešit otázku ženství a sebehodnoty.Přišlo to jako blesk z čistého nebe ani jsem nevěděla co mám od sebe očekávat a v jakém duchu to vše bude probíhat.Atmosféra byla moc příjemná a tak jsme se pochvilce do toho dali.Bylo to úžasné , asi abych zastřela své bolavé pocity tak jsem se co chvíli smála a při tom měla velký knedlík v krku a chtělo se mi brečet,vždyť říkám že to bylo hlavně o emocích a odpuštění sobě,i jiným....,dostali jsme se myslím celkem hluboko do mého nitra.Bylo to hezké a bolavé zároveň.Od průvodkyně "vaší duší" jsem odcházela s ulehčením,jako kdyby z vás spadlo velké a těžké břímě.I když to bylo chvílemi bolestné tak vřele doporučuji.Měla by konstelaci vyzkoušet každá žena,je to jen ku prospěchu a ty změny co poté postupně přicházejí je úžasné sledovat a vnímat.
 
S díky vaše "vyléčená sebevědomá dušička"

Kamil

Masáže navštěvuji několik let, profesionální přístup, ale trochu jiný, né tak průmyslový. Příjemné prostředí, u mě maximální spokojenost.

Marcela

Paní Málkové bych moc chtěla poděkovat za to, že mi ukázala, že i chyby nás mohou posouvat dále a nemá cenu se trestat za něco, co už nezměníme. Její konstelace mi pomohly více vnímat samu sebe, svoji osobnost a především svoji ženskost. Jsem ji vděčná za její laskavý přístup a citlivou práci s emočními ranami, po setkání s paní Málkovou jsem se vždy cítila silnější a vyrovnanější. Nikdy mi neříkala, co mám nebo nemám dělat, ale vždy mě vedla cestou mého vlastního úsudku a poznání, co je pro mě důležité. Tímto jí chci moc poděkovat.

 

Eva

Před třemi týdny jsme navštívili se synem Radku Málkovou za účelem rodinné konstelace.původně měl jít syn jenom sám,ale pak jsme s radkou dospěli k názoru,že bych tam měla být taky.Potřebovali jsme vyřešit nějaké vztahy. celá konstelace probíhala v příjemném prostředí a byla velice hluboká. Po krátké době jsme začali videt výsledky.Rodinná konstelace nám velice pomohla,nikdy by člověk nevěřil co vše dokáže  a  k čemu díky ní člověk dospěje. Mohu jen a jen vřele doporučit všem ...