Markéta

Myslim, ze k teto uzasne maserce bych potrebovala spoustu radku, abych vse vyjadrila. Vite, Radunka je skvela bytost.. ktera se na kazdeho z Vas naladi individualne. Jeji dotek neni obycejny, je bozsky lecivy. Slova, ktere Vam povi ve Vas budou dlouho pracovat a hrat. Dekuji za jeji poznani.

Lenka

Již od své 6. třídy základní školy trpím na bolesti krční páteře, chodila jsem po doktorech a vždy mi na CHVÍLI pomohli. Ale bolest se po několika dnech vrátila. Byla jsem zoufalá. Jednou mi má máma řekla, že má známou, která se zabývá masážemi, zda to nechci zkusit.

Bylo to v dobu by jsem ležela i chvíli v nemocnici na kapačkách. Neprotestovala jsem a řekla, že za zkoušku nic nedám. Říkala jsem si, že nějaká masáž mi nemůže pomoc, ale pravda byla opak. Ze začátku jsem jezdila pravidelně, jelikož jsem měla opravdu velké bolesti a téměř jsem se nemohla otáčet. A co se nestalo. Radka mi můj krk rozhýbala a to tak, že dnes ve svých 20 letech již problémy téměř nemám.

Dokonce zjistila, že mám i zastrčený jeden obratel, což ani jeden doktor nezjistil. Dnes se k ní vracím ráda, protože je to neskutečná relaxace a odpočinek. Přesvědčila jsem i svého přítele, jelikož si myslel, že to je zbytečně vyhozený čas a teď škemrá, kdy zase pojedeme na masáž.

Eva

Před třemi týdny jsme navštívili se synem Radku Málkovou za účelem rodinné konstelace.původně měl jít syn jenom sám,ale pak jsme s radkou dospěli k názoru,že bych tam měla být taky.Potřebovali jsme vyřešit nějaké vztahy. celá konstelace probíhala v příjemném prostředí a byla velice hluboká. Po krátké době jsme začali videt výsledky.Rodinná konstelace nám velice pomohla,nikdy by člověk nevěřil co vše dokáže  a  k čemu díky ní člověk dospěje. Mohu jen a jen vřele doporučit všem ...

Po dlouhém přemýšlení jsem se jednou vypravila na konstelaci ,vyrešit otázku ženství a sebehodnoty.Přišlo to jako blesk z čistého nebe ani jsem nevěděla co mám od sebe očekávat a v jakém duchu to vše bude probíhat.Atmosféra byla moc příjemná a tak jsme se pochvilce do toho dali.Bylo to úžasné , asi abych zastřela své bolavé pocity tak jsem se co chvíli smála a při tom měla velký knedlík v krku a chtělo se mi brečet,vždyť říkám že to bylo hlavně o emocích a odpuštění sobě,i jiným....,dostali jsme se myslím celkem hluboko do mého nitra.Bylo to hezké a bolavé zároveň.Od průvodkyně "vaší duší" jsem odcházela s ulehčením,jako kdyby z vás spadlo velké a těžké břímě.I když to bylo chvílemi bolestné tak vřele doporučuji.Měla by konstelaci vyzkoušet každá žena,je to jen ku prospěchu a ty změny co poté postupně přicházejí je úžasné sledovat a vnímat.
 
S díky vaše "vyléčená sebevědomá dušička"

Marcela

Paní Málkové bych moc chtěla poděkovat za to, že mi ukázala, že i chyby nás mohou posouvat dále a nemá cenu se trestat za něco, co už nezměníme. Její konstelace mi pomohly více vnímat samu sebe, svoji osobnost a především svoji ženskost. Jsem ji vděčná za její laskavý přístup a citlivou práci s emočními ranami, po setkání s paní Málkovou jsem se vždy cítila silnější a vyrovnanější. Nikdy mi neříkala, co mám nebo nemám dělat, ale vždy mě vedla cestou mého vlastního úsudku a poznání, co je pro mě důležité. Tímto jí chci moc poděkovat.