Jak pracuji aneb „moje“ konstelace

Jsem toho názoru, že o konstelacích už bylo napsáno mnohé a mnohé by se jistě ještě napsat dalo…

A tak jsem přemýšlela, z kterého konce to vzít, aby Vás můj článek nejen bavilo číst,  ale dal Vám  i pro Vás jasná a důležitá sdělení.  Nu a protože já sama mám ráda „tak akorát“ dlouhé a zároveň  o podstatném informující příspěvky, vydejme se společně touto cestou …

Začněme informací, že :

Nejsem žádná vědma a nedisponuji žádnými nadpřirozenými schopnostmi. Změny, které si přejete, aby do Vašeho života přišly, jsou možné pouze tehdy, jste-li  Opravdu rozhodnutí To staré a zatěžující  pustit a něčemu novému a funkčnímu se otevřít. A to je naprosto a jen ve Vaší režii a moci.  Neudělám to za Vás. 

Máte v tomhle jasno? Tak pojďme  o krok dál

V současné době poskytuji především  individuální sezení . Zkrátka ne všichni si přejeme otevírat svá niterná  témata v kruhu dalších lidí … A taky mám pocit, že takto  je práce  s klientem ještě účinnější, že se dostaneme ještě hlouběji.

Pokud se rozhodnete mne vyhledat, zprostředkuji Vám pravdivý vhled na Vaši aktuální životní situaci, kvalitu vztahů i to, v jaké „roli“ v nich stojíte.  Společně rozkryjeme a integrujeme nastřádaná zranění, což osvobozuje, vede do vnitřní síly a zodpovědnosti za svůj život.  Takto „vybavení“  (bez zátěží minulosti) můžete jít svojí životní cestou dál a spokojeně být  a tvořit.

To, že „pracujeme“ správně, cítíte již v průběhu setkání … Jak, ptáte se?  Někdo mluví o klidu na duši, někoho přestanou bolet nohy. Slovy dalšího klienta z něj  spadly okovy a uvolnil se knedlík v krku. Jiný začne vnímat tlukot svého srdce a pronese, že se vrátil zpět mezi živé…. Reakce jsou různé, tak jak  různorodí jsme my, naše potřeby a vjemy prožívání …

Myslím, že teď už cítíte, zda jsem ten správný průvodce právě pro Vás…

 

                                                            

Mohlo by vás zajímat