Reflexologie ploskou nohy na lidských chodidlech se nacházejí tzv. reflexní  body všech vnitřních orgánů, páteře i hlavních kloubů. Cíleným tlakem na tyto body odstraňujeme nerovnováhu v jednotlivých orgánech, čímž  harmonizujeme jejich činnost.  Reflexní masáž je též vynikajícím nástrojem při migrénách, uvolnění zablokované krční páteře, beder a  kloubů. Není omezená věkem, funguje i u dětí a stařečků.

Reflexní lymfatická masáž – hodinové ošetření lymfatického systému přes reflexní body na ploskách nohou. Rozhýbe a pročistí lymfu. To vede k podpoře imunity, zmírnění a časem i možnému vymizení otoků, celulitidy, exémů, atd.  S přibývajícími zkušenostmi a reakcemi klientů si troufám říct, že nastoluje mír  a celkovou harmonii v těle. Důležité je i to, že co do srovnání účinků s klasickou manuální lymfodrenáží je reflexní lymfa naprosto plnohodnotnou metodou.

Orientální Rituály nohou – je hodinu a půl trvající luxusní  relax pro dolní končetiny. Čeká  Vás lázeň s přísadou éterických olejů, květy a křišťály podporujícími očistu, odstranění odumřelé vrsty pokožky cukrovým scrubem, či kessou (speciální masážní rukavicí), zábal z marockého jílu a pečující olejová  masáž. Zažijte a Vaše nohy Vám poděkují.

Ambika  –  těhotenská masáž s prvky aroma masáže a shiatsu, opečuje Vaše těhotenstvím měnící se tělo a podpoří psychiku. Je vhodná od 4. měsíce těhotenství…V kompletním celotělovém provedení tvrá 60 minut, její délku je však možné upravit dle Vašeho přání a aktuální potřeby. Tuto péči Vám ráda poskytnu i v pohodlí vašeho domova.

Aroma – shiatsu masáž   celotělové hýčkání kombinovanou technikou aroma a shiatsu, určené pouze ženám. Skrze vůni (aroma) éterických olejů a uzemňující tlak (shiatsu) docílíme kompletního uvolnění těla i mysli.

Klasická masáž – pro uvolnění šíje a zádových svalů. Za pomoci kvalitních etrických olejů přidaných do základního mandlového, se z této techniky  stává příjemný a užitečný relax.

Pozn. Všechny tyto procedury můžete formou dárkového poukazu věnovat i svým blízkým

Rodinné konstelace Vám zprostředkují pravdivý obraz toho, co žijete. Pomohou Vám integrovat vnitřní zranění nasbíraná chodem života, najít správné místo ve Vašem rodinném systému, partnerském vztahu, i být pevným a zároveň milujícím a podporujícím rodičem. Skrz jejich vhledy můžete rozkrýt i příčiny svých fyzických potíží. Dosah této metody je hluboký a odvislý od opravdovosti  Vašeho  rozhodnutí  převzít zodpovědnost za svůj život do svých kompetencí.