Eva

Před třemi týdny jsme navštívili se synem Radku Málkovou za účelem rodinné konstelace.původně měl jít syn jenom sám,ale pak jsme s radkou dospěli k názoru,že bych tam měla být taky.Potřebovali jsme vyřešit nějaké vztahy. celá konstelace probíhala v příjemném prostředí a byla velice hluboká. Po krátké době jsme začali videt výsledky.Rodinná konstelace nám velice pomohla,nikdy by člověk nevěřil co vše dokáže  a  k čemu díky ní člověk dospěje. Mohu jen a jen vřele doporučit všem ...

Eva

Masáž probíhala ve velmi příjemném domácím prostředí za profesionálního přístupu masérky. Byla moc příjemná a vnímavá ke klientovi. Šla jsem na masáž s bolavými zády a po skončení byl znát výsledek. Záda byla o dost lepší. 

Po dlouhém přemýšlení jsem se jednou vypravila na konstelaci ,vyrešit otázku ženství a sebehodnoty.Přišlo to jako blesk z čistého nebe ani jsem nevěděla co mám od sebe očekávat a v jakém duchu to vše bude probíhat.Atmosféra byla moc příjemná a tak jsme se pochvilce do toho dali.Bylo to úžasné , asi abych zastřela své bolavé pocity tak jsem se co chvíli smála a při tom měla velký knedlík v krku a chtělo se mi brečet,vždyť říkám že to bylo hlavně o emocích a odpuštění sobě,i jiným....,dostali jsme se myslím celkem hluboko do mého nitra.Bylo to hezké a bolavé zároveň.Od průvodkyně "vaší duší" jsem odcházela s ulehčením,jako kdyby z vás spadlo velké a těžké břímě.I když to bylo chvílemi bolestné tak vřele doporučuji.Měla by konstelaci vyzkoušet každá žena,je to jen ku prospěchu a ty změny co poté postupně přicházejí je úžasné sledovat a vnímat.
 
S díky vaše "vyléčená sebevědomá dušička"

Kamil

Masáže navštěvuji několik let, profesionální přístup, ale trochu jiný, né tak průmyslový. Příjemné prostředí, u mě maximální spokojenost.

Markéta

Myslim, ze k teto uzasne maserce bych potrebovala spoustu radku, abych vse vyjadrila. Vite, Radunka je skvela bytost.. ktera se na kazdeho z Vas naladi individualne. Jeji dotek neni obycejny, je bozsky lecivy. Slova, ktere Vam povi ve Vas budou dlouho pracovat a hrat. Dekuji za jeji poznani.