manželé z Litomyšle

Moc děkuji paní Radce za úžasné masáže! Málo komu se umím svěřit do péče a na přemluvení a

naléhání mého manžela a jeho dobrého pocitu a ulevení od bolestí, jsem přistoupila na masáž.

Hned od začátku jsem se cítila ve společnosti paní Radky uvolněně a pozitivně a po masáži  a

všech dalších, jak znovuzrozená! Jedině čeho lituji je,že jsem se nedala od manžela přesvědčit

dřív!

Doporučuji všem, kdo jsou jako já nedůvěřiví a váhaví střelci!

 

Eva

Masáž probíhala ve velmi příjemném domácím prostředí za profesionálního přístupu masérky. Byla moc příjemná a vnímavá ke klientovi. Šla jsem na masáž s bolavými zády a po skončení byl znát výsledek. Záda byla o dost lepší. 

Kamil

Masáže navštěvuji několik let, profesionální přístup, ale trochu jiný, né tak průmyslový. Příjemné prostředí, u mě maximální spokojenost.

Marcela

Paní Málkové bych moc chtěla poděkovat za to, že mi ukázala, že i chyby nás mohou posouvat dále a nemá cenu se trestat za něco, co už nezměníme. Její konstelace mi pomohly více vnímat samu sebe, svoji osobnost a především svoji ženskost. Jsem ji vděčná za její laskavý přístup a citlivou práci s emočními ranami, po setkání s paní Málkovou jsem se vždy cítila silnější a vyrovnanější. Nikdy mi neříkala, co mám nebo nemám dělat, ale vždy mě vedla cestou mého vlastního úsudku a poznání, co je pro mě důležité. Tímto jí chci moc poděkovat.

 

Lenka

Již od své 6. třídy základní školy trpím na bolesti krční páteře, chodila jsem po doktorech a vždy mi na CHVÍLI pomohli. Ale bolest se po několika dnech vrátila. Byla jsem zoufalá. Jednou mi má máma řekla, že má známou, která se zabývá masážemi, zda to nechci zkusit.

Bylo to v dobu by jsem ležela i chvíli v nemocnici na kapačkách. Neprotestovala jsem a řekla, že za zkoušku nic nedám. Říkala jsem si, že nějaká masáž mi nemůže pomoc, ale pravda byla opak. Ze začátku jsem jezdila pravidelně, jelikož jsem měla opravdu velké bolesti a téměř jsem se nemohla otáčet. A co se nestalo. Radka mi můj krk rozhýbala a to tak, že dnes ve svých 20 letech již problémy téměř nemám.

Dokonce zjistila, že mám i zastrčený jeden obratel, což ani jeden doktor nezjistil. Dnes se k ní vracím ráda, protože je to neskutečná relaxace a odpočinek. Přesvědčila jsem i svého přítele, jelikož si myslel, že to je zbytečně vyhozený čas a teď škemrá, kdy zase pojedeme na masáž.